Udostępnianie treści

Wszystkie treści autorskie zamieszczane na blogu venidle.wordpress.com podlegają warunkom licencji Creative Commons, tj:

  1. Wolno kopiować, rozprowadzać, przedstawiać i wykonywać objęty prawem autorskim utwór oraz opracowane na jego podstawie utwory zależne pod warunkiem, że zostanie przywołane nazwisko autora pierwowzoru.
  2. Wolno kopiować, rozprowadzać, przedstawiać i wykonywać objęty prawem autorskim utwór oraz opracowane na jego podstawie utwory zależne jedynie do celów niekomercyjnych.
  3. Każdy z tych warunków może zostać uchylony, jeśli uzyska się zezwolenie właściciela praw autorskich.

Więcej można przeczytać tutaj: LICENCJA CC BY-NC 3.0

Oznacza to, że na swojej stronie internetowej możesz wstawić zdjęcie z mojego bloga lub przepis pod warunkiem, że wyraźnie będzie wskazane, że jest to moje zdjęcie i pochodzi z mojego bloga i nie wymaga to dodatkowych zezwoleń z mojej strony. Jeżeli chcesz wykorzystać zdjęcie/przepis/cokolwiek innego w innym celu, skontaktuj się ze mną mailowo: venidle[at]gmail.com. Wykorzystywanie treści jako własnych (czytaj: plagiatowanie) bądź bez oznaczenia autora jest zabronione.

Udostępnianie tej strony i jej treści na serwisach społecznościowych (np. na Facebooku) jest wolne i nie wymaga dodatkowego oznaczania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s